piątek, 27 sierpnia 2010

Angelka wygrała!!!The Look Of The Year - w finale najlepsze łodzianki

aura, blew 2010-08-20, ostatnia aktualizacja 2010-08-28 01:18:23.0

W piątek wieczorem zakończyły się zmagania 24 dziewcząt, które walczyły o wielką przyszłość na światowych wybiegach. Zwyciężyła 17-letnia łodzianka Angelica Bednarek
W piątkowy wieczór na 50-metrowym wybiegu ustawionym na Piotrkowskiej dziewczęta prezentowały swoje wdzięki, umiejętność poruszania i grację. Łodzianie podziwiali piękne finalistki w bieliźnie oraz kreacjach znanych projektantów, a jurorzy wybierali tę modelkę, która najbardziej zasługuje na światową karierę.

Zwyciężyła łodzianka Angelica Bednarek. 17-latce mającej 180 cm wzrostu kibicowały mama i babcia - ta ostatnia, Aniela Bednarek, jest m.in. założycielką Wyższej Szkoły Informatyki. Drugą wicemiss została 21-letnia Olga Piętakiwicz, także z Łodzi. Wśród Rosjanek wygrała Wiktoria Łagodna.

Laureatki pojadą do Włoch. Tam, na światowym finale The Look Of The Year 2010 będą walczyć o trzyletni kontrakt z renomowaną agencją modelek.

Finalistki zostały wybrane na castingach, spośród ponad trzech tysięcy kandydatek! Liczba chętnych nie powinna dziwić. Wszak właśnie na konkursach Look Of The Year swe kariery zaczynały takie sławy jak Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Linda Evangelista, Naomi Campbell czy Kate Moss.

Do wielkiej gali dziewczęta przygotowywały się blisko tydzień. Ale oprócz nauki chodzenia po wybiegu, przymiarek strojów i konsultacji ze stylistami, zajmowały się też... promowaniem Łodzi. - Gdy naszą agencję wybrano na organizatora tej edycji konkursu, postawiliśmy twardy warunek, że gala ma się odbyć w Łodzi - mówi Jagoda Piątek - Włodarczyk z agencji IGO-ART. (poprzednie dwie edycje były w stolicy). - W programie mieliśmy zwiedzanie miasta, a wszędzie towarzyszyli nam dziennikarze. O Łodzi znów głośno w kraju.

Tekst pochodzi z portalu Gazeta.pl - www.gazeta.pl © Agora SA

3 komentarze:

  1. No, to już jest rewolucja w życiu! I dziecko "na wygnaniu" z domu, jak moje od szk. śr.
    A w ogóle to fajnie i gratuluję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. gratulacje dumna Mamo:)

    OdpowiedzUsuń