piątek, 15 października 2010

Brzemienne bliźniaczki zaskoczyły rodzinę

Brzemienne bliźniaczki zaskoczyły rodzinę

11.10.2010, 20:33 NZ / justnews.com


Podwójny powód do radości miała pewna amerykańska rodzina w szpitalu w Miami, kiedy bliźniaczki urodziły tego samego dnia córki - informuje serwis justnews.com.

- Nie planowałyśmy tego – mówi jedna z bliźniaczek Alexandra. – Byłyśmy tak samo zaskoczone, jak każdy. Nie sądzę, że w ogóle mogłybyśmy coś takiego zaplanować – mówi. – To zdecydowanie nie było zaplanowane - dodaje jej siostra Cristina. Co ciekawe, noworodki ważą i mierzą tyle samo. - To pewnie dlatego, że miałyśmy podobny apetyt w czasie ciąży - mówią bliźniaczki. - Kebaby, czekoladowe koktajle i lemoniada – wymienia Alexandra.

Alexandra i Cristina trafiły na porodówkę w tym samym czasie. Jako pierwsza urodziła Alexandra. Obie siostry chciały dać córce na imię Olivia, ale Cristina, która urodziła sześć godzin później musiała ustąpić. – Będą mieć pierwszeństwo, gdy urodzą się chłopcy - mówi Alexandra.

- Ze wszystkich cudów, jakie widzimy każdego dnia, ten jest zdecydowanie najrzadszy - mówi lekarz Randy Fink ze szpitala w Miami. Chociaż Olivia i Ava są kuzynkami, a nie bliźniaczkami, wyglądają dokładnie tak samo - dodał lekarz - czytamy w serwisie.

www.onet.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz