wtorek, 11 marca 2014

Samochody


Zainspirowana zabawą w odpowiedzi na pytania przez Tatę Szymona z przyjemnością odpowiadam na pytania nieszablonowe, nie dotyczące dzieci :)

1. Najstarszy samochód Twoich dziadków/rodziców jaki pamiętasz?

- Volkswagen Passat - pierwszy samochód moich rodziców, kupili go jak byłam już dorosła. Czasem zastanawiam się jak można było żyć bez samochodu. Otóż dało się, tak jak dało się żyć bez telefonu, internetu i 120 kanałów TV :) -  na zdjęciu w 1990 roku, Oslo.2. Pierwszy samochód, który prowadziłaś/prowadziłeś?

- Uczyłam się jeździć na samochodzie marki UAZ!!! Kiedy to było!! :D W samochodzie ja :D:D:D Obok koleżanka do pary  rozmawiająca z naszym instruktorem :) Pamiętam, że był bardzo nieśmiały i że rudy był :) 3. Twój najdłuższy wakacyjny wyjazd samochodem (w charakterze kierowcy lub pasażera) ?

- Czarnogóra w ub roku - podróż trwała dwa dni (z noclegiem) 1700 km. Ale to była normalna, planowana podróż.
Zapamiętałam podróże z Rotterdamu /Łódź/Rotterdam dystans ok 1200 km, które trwały i ponad 20 godzin na raz. Wtedy z Łodzi do Świecka (ok 400 km) jechało się średnio 8 godzin, a ze Świecka do Rotterdamu (ok 800 km) również zabierało to 8 godzin. Jak dochodziły korki czy oczekiwanie na granicy czas się wydłużał... Dobrze, że mamy już autostrady, że odległości się zmniejszyły...

4. Najlepszy według Ciebie kolor samochodu to…

Czerwony :)

5. Jaki typ auta jest dla Ciebie najlepszy i dlaczego?

- Samochód musi być wysoki i duży. Musi być wygodny, pomieścić całą rodzinę i musi być bezpieczny. Amerykańskie samochody spełniają moje oczekiwania.

6. Gdybyś mógł kupić sobie jeden, dowolny samochód, to byłby to…

- Mam samochód moich marzeń. Dodge Journey.

Gdzieś na drodze w Chorwacji


7. Twoja wymarzona podróż samochodem – dokąd? 

- Route 66 US :))

Zdjęcie z sieci


1 komentarz: